Foglalás
Bezár

Beugrós szobaasszony, reggeliztető

Amit kínálunk

  • Stabil, megbízható és gondoskodó munkahelyet.
  • Kulturált munkakörnyezetet.
  • Szakmai előmeneteli lehetőséget.
  • Családias légkört.

Munkakör részletezése, feladatok

  • A szállodai szobák rendjének, tisztaságának biztosítása, a szálloda szobáinak, közös helyiségeinek előkészítése.
  • Szobák takarítása, bútorok tisztán tartása.
  • A szállodai textilkészlet kezelése (szállítók, leltár).
  • Az alkalmazott tisztítószerek ismerete és szabályos felhasználása.
  • Ágyneműhúzás, törölközők cseréje.
  • Fürdőszobák takarítása, ablaktisztítás.
  • Reggeli ételek elő-, és elkészítése.
  • Reggeli büfé felépítése, lepakolása.
  • Reggeliztető konyha rendben tartása.

Milyen embert keresünk?

  • Elhivatott csapatjátékos.
  • Vendégközpontú.
  • Maximálisan igényes önmagára és munkájára.
  • Terhelhető.
  • Erkölcsileg feddhetetlen.
  • Nyitott személyiségű, önállóan és csapatban egyaránt tud gondolkodni és dolgozni.

Előny

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.
  • Középfokú szakképesítés

Hírlevél feliratkozás
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy azonnal, az elsők között értesüljön kedvezményes ajánlatainkról!