Foglalás
Bezár

Beugrós recepciós

Amit kínálunk

  • Stabil, megbízható és gondoskodó munkahelyet.
  • Kulturált munkakörnyezetet.
  • Szakmai előmeneteli lehetőséget.
  • Családias légkört.

Munkakör részletezése, feladatok

  • Vendégek érkeztetése és utaztatása, valamint az ehhez kapcsolódó adminisztrációs feladatok lebonyolítása.
  • Vendégek tájékoztatása magyar- és idegennyelven egyaránt (angol és/vagy német).
  • Érdeklődők részére ajánlatok elkészítése.
  • Kapcsolattartás a vendégekkel, partnerekkel és beszállítókkal.
  • Online szállásfoglalási felületek kezelése.
  • Vendégek kiszolgálása a recepcióhoz tartozó bárban, kávék, alkoholmentes és alkoholos italok elkészítése, felszolgálása.

Milyen embert keresünk?

  • Ambiciózus, nyitott személyiségű.
  • Elhivatott csapatjátékos.
  • Vendégközpontú.
  • Rugalmas, pontos, jó kommunikációs és szervezőképességű.
  • Önállóan és csapatban egyaránt tud gondolkodni és dolgozni.
  • Magabiztos angol és/vagy német nyelvtudása van.

Előny

  • Hasonló szolgáltatói munkakörben szerzett tapasztalat.
  • További idegen nyelv/nyelvek ismerete.
  • Hostware ismeret.
  • Vendéglátóipari, felszolgálói tapasztalat.
  • Kalocsai, vagy Kalocsa környéki lakóhely.

Hírlevél feliratkozás
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy azonnal, az elsők között értesüljön kedvezményes ajánlatainkról!